همه مراقب نی نی ما هستند!

علتشو نمی دونم اما مرگ و میر ها به شکل غریبی تازگیها برام قابل توجه شدن. دیروز امیر قویدل کارگردان سریال میرزا کوچک خان هم به علت نارسایی کبدی از دنیا رفت. روحش شاد.  

امروز یه خانوم خیلی مهربون نرسیده به درمانگاه عمار تو خیابون بهبودی منو دید و از اونجا که حضور نی نی با کوچکترین نگاهی از روی مانتو مشخص و محرز است، همونطوری که داشت از بغلم رد می شد بهم گفت تا می تونی راه برو. بعد دیگه ایستاد و حدود ۵ دقیقه با هم حرف زدیم. گفت خیلیا رو دیدم که سر وقت زایمان طبیعی اصلا دردشون شروع نشده که دکترا میگن همش واسه کم تحرکیه. گفت زمان ما، ما همش روپا بودیم، غذا درست می کردیم، ایل ایل مهمون داشتیم اما الان اوضاع فرق کرده. همه همش خوابن، کمتر بخواب و بیشتر راه برو. گفت دیشب یکی از فامیلاشون که باید می زاییده از شب تا صبح درد کشیده آخرشم چون دیدن بند ناف دور گردن نی نیه، سزارینش کردن. گفت چون شما هم عین دختر خودم می مونی لازم دونستم اینارو حتما بهت بگم. خیلی پیاده روی کن مراقب خودت هم باش.

احساس کردم چقدر خوبه که آدم در ارتباط برقرار کردن اینقدر راحت، بی پرده و صریح باشه. انشالا خدا واسه این خانوم چشم سبز خوب بخواد.

احتمالا باز هم بصورت سک سک پنج شنبه می ریم رشت و جمعه برمی گردیم. خبرشو حتما می ذارم. این هفته های آخر مجاز سفر من پدر نی نی رو در آوردم اما خیلی حال میده و خوش می گذره. 

/ 0 نظر / 14 بازدید