ماه بهشت

بالاخره یکم جرات کردم و از بغل شومینه که حدود ٢ هفته است که خاموشه به همراه یلدا جون کوچ کردیم به اتاق خواب خودمون.حالا مشکل اینه که کامپیوتر تو این اطاقه و بابای نی نی لااقل تا ١٢ شب پای کامپیوتره و چراغ هم  روشن. ولی به هر حال دیگه تخت یلدا توی حال نیست.

دیگه رشد یلدا به روز شده. شلواری که هفته قبل می پوشید این هفته اندازه اش نیست. پیرهنی که هفته قبل یکم باید ‌آستینشو تا می کردی، امروز باید تای آستینو باز کنی. دیروز یه تعداد از لباساشو که یکم کوچیک شدن از توی کشوش در آوردم

و من فقط بابت اینهمه لطف خدا اونو صدهزار مرتبه شکر می کنم.    

از دیشب به یلدا دندونی دادم. عزیزم لثه هاش خیلی درد می کنن... قشنگ مشخصه. خصوصا وقتی که از خواب بیدار میشه با حرص خاصی دستاشو از یکور دهن به طرف دیگه پاسکاری می کنه. مزیت دندونی اینه که چنگ زدن یلدا هم خوب میشه چون باید خودش دندونی رو بگیره و به طرف دهنش ببره. دو روزه دارم باهاش کار می کنم.

از گیلدا جون، مامانی امیر که با همه دغدغه هاش به من سر میزنه ممنونم. گیلدا جون شاید نتونم مرتب به بلاگ امیر سر بزنم... از این بابت شرمنده ام.  راستی جواب سئوالت در مورد باباها: لااقل بابای یلدا که واقعا دنبال یه لقمه نونه. بنده خدا تمام مدت در حال دویدنه و با این حال هیچوقت توی خونه خستگیاشو واسه من و یلدا نیاورده. همیشه با روی خوش باهامون برخورد کرده. بنده خدا دیشب شاید ٣ ساعتم نخوابیده و امروز عصر باید ۵ ساعت رانندگی کنه. شکی نیست ک اکثر باباها اینطورن و دیگه رمقی واسه اومدن و سر زدن به وبلاگ نی نی ها ندارن.  

تو این ماه خیلی به سر آدم میزنه که بره مسافرت. ما هم به فکرش هستیم. احتمالا  یه سر نیاسر کاشان میریم (واسه گلابگیری) و یه سر هم خرم آباد (از طبیعتش خیلی تعریف میکنن خصوصا تو این فصل). امروز هم داریم دوباره میریم رشت و یه سر هم حتما آستارا میریم.

یلدای گلم الان خوابه. بچه ها تو خواب واقعا معصوم و زیبا هستند. من که از نگاه کردن بهش سیر نمیشم. راستی هنوز قسمت جلوی سرش (ملاج) بازه و کاملا نرم. (آمارشو خوب دارم چون خیلی کنجکاوم ببینم کی بسته میشه؟). یه چیز خیلی مهم دیگه هم حرکت مچ پای یلدا در طول شیرخوردنه. دخترم یه رقص پایی میره که نگو... به طرز زیبایی مچ پاشو به همه جهت می چرخونه. یه بار حتما ازش فیلم می گیرم. توجه یلدا به رنگها هم جالبه. وقتی لباسامو عوض می کنم، حدودا یه نیم روز به رنگ و طرح لباس زل میزنه. ضمنا تو این ماه وقتی یلدا رو روی شکم میذارم قشنگ سرشو به کمک شونه هاش بالا میاره و به هر طرف که صدا بیاد می چرخونه.

دوستان دعا کنین که یلدا ۵ ساعت مسافرت امروز رو به راحتی تحمل کنه و اذیت نشه. روی ماه همه مامانا و نی نی های گلشونو می بوسم.

/ 0 نظر / 17 بازدید