هشتمین ماهگرد یلدا

یلدا دوباره اینجاست. با یه عالم کارای تازه و یه عالم خنده های قشنگ.

دخترم دو تا دندون خوشگل داره که وقتی میخنده عین دوتا جواهر در دهنش می درخشن. تعریف نباشه خیلی خوش اخلاقه. اصلا این دختر اذیت نمی کنه. دیشب درگیر کارای خودم پای کامپیوتر با بابای یلدا بودم که دیدم یلدا ساکت شده و صدای حرف زدناش نمیاد. تو این مواقع معمولا یلدا خوابش میاد. اومدم بغلش دیدم نه سرحاله و داره با آویز تختش بازی می کنه. اما از اونجا که از صبح خیلی کم پی پی کرده بود، نگاه کردم دیدم بعله، پی پی کرده اما حتی گریه هم نمی کنه که ایها الناس بیاین یه نگاهی به من بکنین... ببینین چه خبره..... 

باباییشو خیلی دوست داره. وقتی باباش از در میاد تو، آنچنان گل از گل این دختر میشکفه که نگو. لباش تا بناگوش باز میشن و به پهنای صورت لبخند میزنه.  

عاشق غافلگیری و حرکات ژانگولره. پرتش کنین بالا، ببرینش پایین، قلقلکش بدین، موهاشو بهم بریزین، واسش چشم و ابرو بیاین، براش دست بزنین انگار که دنیا رو بهش دادین. خدا رو شکر که دخملی اینقدر راحت سرگرم میشه.

تازگیا غریبی می کنه. با دیدن آدمای تازه حتما باید بیاد بغل من یا باباش. حتی اگه جای تازه ای هم بریم، باید حتما پیشش باشیم تا احساس تنهایی نکنه. باید میدیدین که با دیدن پدر و مادربزرگ پدریش که حدود یک ماه بود که اونا رو ندیده بود، چه قیش قیراخی (قابل توجه گیلدا جونم) به پاکرد.

به خاطر دندون درآوردنش یه مدتیه لای پاش سوخته و هرچه هم من سریع عوضش می کنم و لای پاشو شدیدا روغن مالی می کنم خوب نمیشه. نمی دونم چیکار کنم....

یه عالم بالش توی هال گذاشتیم و عین دیوار سنگر روی هم چیدیم تا دخملی اینارو بگیره و پاشه. اونم کوتاه نمیاد تا بلند نشه و اینارو نگیره نمیشینه که. باید ببینین و کیف کنین که با چه تقلایی هردفعه گوشه روبالشی رو می گیره و پامیشه.

میشینه اما نه زیاد. همیشه معمولا درازکشو ترجیح میده. اما همیشه روی شکم می خوابه یا به پهلو. اینم شواهدش که در زیر می بینین.

دو تا عکس هم از هشتمین ماهگرد یلدا گذاشتم.

  

 

یلدا در خواب

 

 

 

 

ماهگرد هشتم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماهگرد هشتم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 1 نظر / 34 بازدید
فهیمه

واای سمیرا خندم گرفت این عکس دمروی یلدا رو دیدم دقیقا تو همین پوزیشن من پریروزا از سپهر عکس گرفتم.... وروجک ها عین همن.. ببوس جیگر طلاتو...