فعالیت های نی نی

نی نی نازمون دیگه تقریبا همیشه در حال حرکت و تکون خوردنه. فکر کنم من خیلی اذیتش می کنم و اونم اینجوری جوابمو میده.   دوستای گلم بگید این نرماله یا نه؟ تقریبا همیشه بجز وقت هایی که در حال پیاده روی هستم داره وول می زنه. دخملم اصلا تنبل نیست. کی گفته دخترا کمتر تکون می خورن؟؟ 

 دیروز من و نی نی خیلی پیاده روی کردیم (البته بجز صبح ها که بر طبق رسم معهود همیشه پیاده میرم تا سرکار)، عصر از میدون ولی عصر تا انقلاب پیاده رفتیم. واقعا خسته شدیم و این هجوم سردرد بود که بعد از رسیدن به خونه باید تحمل میشد. تنها چیزی که در این زمان بهم می چسبه و ممکنه کمی به رفع سردرد کمک کنه، خوردن یه سیب تپل یا یکم انگوره که سریعا قند خونمو بکشه بالا. بعدشم باید یکم دراز بکشم و پاهامو یکم بالاتر از سرم بذارم و چشامو ببندم.  

حالا می فهمم چرا بعد از زایمان اکثرا افسرده می شن؟ دوران حاملگی خیلی دوران شیرینیه. فکر کنین که یه نی نی در حال بازی با بند نافش نشسته زل زده به در که کی براش یه چیز خوشمزه بفرستین داخل. تازه با ناراحتی شما هم خیلی ناراحت میشه و با خوشحالی شما دلش غنج می زنه. وای خدا اگه فقط با آدم حرفم میزد دیگه چی میشد!!!  

مژده بعدی اینکه ما هنوز از سیسمونی نی نی هیچی تهیه نکردیم، بیشتر بخاطر امتحان بابای نی نی دست نگهداشتیم تا ٨ آبان که به سلامتی بده و بعد بیفتیم دنبال کارای نی نی گولو. تا الان فقط یه عالم لباس داری فدات شم که همه رو هم مامان بزرگ لطف کردن برات فرستادن. یه وقت فکر نکنی مامان بابا منتظر ظهور تو نیستنا...  .خودت می دونی که داریم لحظه شماری می کنیم این ١۴ هفته هم مث برق بگذره. مطمئن باش صاحب همه چی میشی عزیز دل مامانی.

دوووووست داریم و می بوسیمت.

/ 0 نظر / 13 بازدید