تا همیشه روز تو

سلام دختر قشنگ مامان و بابا،

می دونی که ما چقدر تورو دوست داریم و واسه دیدنت لحظه شماری می کنیم؟ دوست دارم بیای و تو آغوش ما این بار خوابو تجربه کنی. مطمئن باش که ما خیلی مراقبتیم، نمی ذاریم بهت سخت بگذره عزیز دلم، اصلا ما بخاطر همین موضوع اینجاییم تا تو همیشه در امان باشی، تا همیشه از حضور یک مامن گرم و نرم اطمینان خاطر داشته باشی، تا همیشه از حضور در کنار من و بابایی لذت ببری.

این روزا اینقدر سریع داره طی میشه که حتی فرصت نمی کنم به عقب نگاه کنم. دوست دارم حضورتو کنارمون لحظه به لحظه احساس کنم و به همه بگم نی نی ما داره بزرگ میشه، داره قد می کشه، داره آماده میشه که کنارمون باشه و یه زندگی جدیدو تجربه کنه. گاهی حسودیم میشه بهت کوچولوی من، به اینکه الان هیچ کس و هیچ چیز نمی تونه تورو آزار بده، به اینکه روح کوچولو و پاکی داری که آلوده به هیچ گناهی نیست، به اینکه عین آینه بی آلایشی و برای من همه چیزی.

دوست دارم زودتر بیای تا بغلت کنم، بوت کنم و بهت بگم که بعد از بابایی تو برای من همه چیزی. تو هدیه خدا برای منی که از بهشتش فرستاد تا در این بحبوحه پرسختی و مشکل بدونم که هنوز هم خدا منو دوست داره، هنوزم برام از آسمونش مائده می فرسته و هنوز به این بنده سراپا تقصیرش لطف داره.

دختر گلم امروز رو روز تو اعلام کردن. واسه من هر روز روز توئه،هر روز به فکرتم و هر روز دارم برای آینده ات نقشه می کشم. مامان جون، مراقب خودت خیلی باش. همیشه دوستت دارم و برای دیدنت لحظه شماری می کنم.  

                                                       

 

/ 1 نظر / 12 بازدید
میتی زلزله

سلام مامان نی نی ایشالا دخملت زودی بیادو اصلا َ هم اذیتت نکنه خیلی کار قشنگی میکنی ممنون میشم به منم سری بزنی